Zaregistrujte se ZDARMA

menu

Přihlásit se
Deutsch
Français
Nederlands
Français
English
Français

Zapomněli jste heslo?

Registrujte se nyní
Najděte vzdělané nezadané ve Vašem okolí


Jsem

Hledám

Zvolte bezpečné heslo

  • Minimálně 6 znaků
  • Písmena, čísla a speciální znaky
  • Nejedná se o Vaši e-mailovou adresu

error Zadané heslo je příliš krátké

error Please complete your data

Atraktivní partnerská doporučení

Získejte vhodné návrhy partnerských shod vybrané na základě Vašeho testu osobnosti.

Diskrétní a bezpečné

Těšit se můžete z vysoké ochrany dat, ověřených profilů a manuálně schválených fotografií.

Vzdělaní nezadaní

Nastal čas na novou lásku: poznejte nezadané se vzděláním.

Stáhněte si Academic Singles aplikaci nyní!

Proč Academic Singles je tou správnou volbou

Poznejte Vaši dokonalou shodu

  • Najděte lásku!

    Pomocí našeho vědecky navrženého dotazníku vám Academic Singles najde správnou kombinaci s partnery, kteří jsou kompatibilní. Vyplňte si dotazník, přehled Vašich partnerů a Vaše shody jsou zcela zdarma, bez závazků ...

  • Staráme se o Vaše soukromí.

    Zaručujeme, že Vaše osobní informace nebo Vaše zprávy, které jste si vyměnili se svými partnery, nebudou přístupné třetím osobám. Dáme Vám také příležitost rozhodnout, kdo může zobrazit Vaše fotky.

Vědecký test osobnosti

Cílené seznamování funguje

U Academic Singles jsou design a výkon synchronizovány. VÝHODY: inovativní aplikace, vědecký test osobnosti a seriózní návrhy partnerů, kteří dokonale odpovídají Vaší osobnosti.

Náš dotazník zkoumá Váš postoj, názory, touhy a očekávání. Výsledný osobní profil je základem pro porovnávání a vyhledávání vhodných partnerů v požadované lokalitě nebo kraji.

Máte zájem?

Zkuste Academic Singles bez závazku

Zaujal Vás Academic Singles? Zaregistrujte se zdarma online nebo přes aplikaci - a cesta za láskou může začít! VÝHODY: Možnost dokončit osobnostní test a získat seznam potenciálních partnerů zcela zdarma. Vyhledávání partnerů s českou agenturou Academic Singles opravdu funguje!

Všichni nezadaní v naší platformě vyhledají profily, které zobrazují jejich partnerské požadavky prostřednictvím pokročilého vyhledávání. Pokud chcete někoho kontaktovat, stačí si napsat zprávy přes chat. Pošlete si pár zpráv, vyměňte si fotografie, zorganizujte si zábavnou schůzku a zamilujte se.

Udělejte si test a najděte si svou shodu

Příběhy úspěšných členů

*Z důvodu ochrany soukromí zde používáme vzorové fotografie.

Prémiové vyhledávání partnerů filtruje elitní třídu nezadaných

Pokud jste například lékaři, nebo máte vlastní business, jste mladí nebo starší, z Prahy nebo Brna, štíhlé nebo plnoštíhlé postavy - v online seznamce se počítá osobnost. Pokud v naší platformě hledáte trvalý vztah v Česku, chcete si být jisti, že hledáte toho pravého partnera. Vysoce kvalitní, vhodné, profesionální partnerské návrhy z našeho vyhledávání garantují přátelskou komunikaci a trvalý vztah. Vše díky našemu profesionálnímu systému vyhledávání.

Důvěrná a seriózní reklama - anonymní, bez otravných falešných profilů a nebezpečných obchodních praktik a spamu

Zaregistrujte se jako Prémiový člen - jen po této registraci mohou lidé na Academic Singles kontaktovat ostatní členy prostřednictvím chatu, e-mailu nebo aplikace a zorganizovat si schůzku. Zabráníte tím neoprávné a nevyžádané poště ve Vaší schránce. Jména a fotografie zůstanou anonymní tak dlouho, jak si jen budete přát. Jen Vy rozhodnete, kdo se o Vás dozví více. Academic Singles je nejprestižnější a nejbezpečnější prémiová stránka nezadaných v České republice.


Všimněte si: služby neposkytujeme zákazníkům s bydlištěm v Lucembursku. Pokud máte bydliště v Lucembursku, není možné zaregistrovat se k odběru této služby.